Alle geslaagden van harte gefeliciteerd! Hieronder de lijst met de geslaagde kandidaten. Wij zijn trots op jullie!!

Geslaagden voor site 2017 plaatje

Sharon Abbingh - Emmer-Compascuum
Rawa Ali Mohammad - Veenoord
Elmedin Arifi - Emmen
Angelina Arsovski - Emmen
Nicky Assen - Valthe
Wesley Bakker - Emmen,
Boudewijn Bakker - Emmen
Emma ten Berge - Exloo
Nathalie Biemold - Emmen
Isa Blaak - Schoonoord
Thijs Blaauwgeers - Klazienaveen
Jeroen Bloeming - Odoorn
Tessa Boekholt - Emmen
Remco Boelens - Emmen
Jip Boers - Sleen
Robin Bosma - Emmen
Rutger Bouma - Sleen
Remco Bouwkamp - Schoonoord
Robin Brandjes - Emmen
Roan Brandjes - Noord-Sleen
Dylan Bricori - Sleen
Ashley Bulder - Valthe
Stefan Buls - Sleen
Jana Buntjer - Emmen
Jasmijn Centen - Emmen
Sophie van Deest - Emmen
Koen Dekens - Emmen
Mickenson Delsink - Noord-Sleen
Inge van Dijk - Emmer-Compascuum
Ben van Driel - Odoorn
Bart Drijfhout - Emmen
Harm van Emst - Valthe
Jude Evertsz - Emmen
Pièra Germers - Veenoord
Calvin van Gils - Erica
Dylan Gordt - Nieuw Amsterdam
Charida Griemink - Klazienaveen
Timo Gringhuis - Emmen
Bartho Hartjes - Emmen
Daniëlle Hartmann - Emmer-Compascuum
Youri Heijs - Nieuw Dordrecht
Sanne van den Hengel - Emmen
Sanne Hilbrands - Emmen
Joyce Hogenberg - Erica
Danny Hollander - Schoonoord
Anouk Hoogeveen - Emmen
Maureen van der Horst - Erica
Luc Hummel - Nieuw Weerdinge
Michael Jeuring - Emmen
Luca Jeuring - Oranjedorp
Astrid Jeurink - Sleen
Ellen Kempe - Erica
Marlies Kersten - Emmen
Michelle Kiers - Emmen
Susan van Klinken - Emmen
Laetitia van Klinken - Valthe
Marit Koenen - Noord-Sleen
Britt Koopman - Erica
Aaron Koops - Valthermond
Regitze Kootstra - Emmen
Sanne Kouffeld - Emmen
Dian Kremers - Emmen
Wouter Kuik - Odoorn
Jesse Kuipers - Aalden
Kjeld Langen - Barger-Compascuum
Tanja Lazarov - Emmen
Sanne Leemhuis - Emmen
Noa de Leeuw - Emmen
Jasmine Lin - Emmer-Compascuum
Mathilde Linders - Emmen
Luca Lips - Emmen
Noah Loopstra - Emmen
Lois Luichjenbroer - Emmen
Danny Manting - Sleen
Rens Meijberg - Westerbork
Jeroen Mens - Noord-Sleen
Mylan van der Molen - Zwartemeer
Ryanne Moorman - Valthe
Daniëla Neehoff - Valthe
Melissa van Oosten - Wierden
Leonie Oosting - Odoornerveen
Thomas Oudeboon - Sleen
Tony Pham - Emmen
Jim van der Ploeg - Schoonoord
Dylan Rass - Emmen
Dominique Rotgers - Eerste Exloermond
Justin Scheffer - Aalden
Ruben Schepers - Emmen
Loes Scholten Reimer - Emmercompascuum
Martine Schrik - Exloo
Wouter Schut - Emmen
Bas Schut - Valthermond
Aniek Schutrups - Klijndijk
Endrita Sejdiu - Erica
Hendrik Smit - Emmen
Sander Stratingh - Valthe
Samantha Strijker - Zwartemeer
Fleur Tenfelde - Weiteveen
Famke Tersmette - Eesergroen
Naomi Tholen - Emmen
Paulien Timmer - Aalden
Aron Trip - Emmen
Mauro Tromp - Emmen
Ilayda Uçak - Emmen
Jan de Veen - Erica
Julian Veringa - Emmen
Simone Viola - Emmen
Emma Visser - Erica
Lars van Vondel - Emmen
Marlies Vos - Aalden
Hendriëtte Vos - Emmen
Romy Vreugdenhil - Odoornerveen
Kelly de Vries - Sleen
Joey de Vries - Veenoord
Pim Wabeke - Klijndijk
Bas Wemmenhove - Nieuw-Dordrecht
Sharon Wessel - Erica
Wim Wiegers - Emmen
Jip van Wieren - Emmen
Channen van der Woude - Emmen
Judith Wubkes - Emmercompascuum